Op de foto Truus en Frans ten Berge van Holsterhof

Posterholt – Kampeerboerderij Holsterhof van Truus en Frans ten Berge uit Posterholt is door de VeKaBo Limburg (Vereniging Kamperen bij de Boer) verkozen tot beste Limburgse groepsaccommodatie van 2009.

De VeKaBo, een vereniging met zo’n 100 aangesloten bedrijven in Limburg en meer dan 1600 in Nederland, organiseert ieder jaar een landelijke verkiezing van de beste van de bij haar aangesloten bedrijven.

Er zijn aparte verkiezingen voor groepsaccommodaties, campings, logies en ontbijt-adressen en vakantieverblijven. Bij de nominatie wordt gekeken naar een aantal criteria waaronder natuurlijk de uitstraling en gastvrijheid van de accommodaties en de voorzieningen ter plekke. In de strijd om de beste accommodatie van Nederland wordt bovendien een mystery guest ingezet.

Holsterhof gaat het medio januari 2010 tijdens de Vakantiebeurs in Utrecht opnemen tegen de vijf andere regionaal genomineerde bedrijven in de strijd om de titel beste groepsaccommodatie van Nederland. Wij wensen de familie Ten Berge alvast veel geluk!