Posterholt – Vandaag, vrijdag 17 september zal U2.nl, de beste U2-coverband ter wereld, een spetterend optreden verzorgen op het sportpark in verband met het jubileum van de voetbalclub PSV35. Alle optredens van deze band, in zowel het binnen- als in het buitenland, zijn de afgelopen jaren geheel uitverkocht geraakt. Ze mochten zelfs van de FIFA voorafgaand aan de finale van het WK in 2006 (in Duitsland) een optreden geven. Wees er dus snel bij en koop voor slechts € 8,- een kaartje bij één van de voorverkoopadressen.

Op 10 januari 2010 was het exact 75 jaar geleden dat PSV’35 te
Posterholt is opgericht. Het gehele jaar 2010 staat derhalve in het
teken van het 75-jarig jubileum. Veel geslaagde jubileumactiviteiten
liggen inmiddels dan ook al achter ons. Een drukbezochte
nieuwjaarsreceptie, de organisatie van de finales van de KNVB
districtbeker voor de jeugd, een sjiek optreden van Fabrizio, een
geweldig jeugdkamp met knallende activiteiten en een zeer geslaagde ballonnenwedstrijd voor de basisschooljeugd waren tot dusver enkele van de vele hoogtepunten uit het jubileumjaar. Het absolute hoogtepunt dient echter het jubileumweekend op 17, 18 en 19 september 2010 te worden.

Op zaterdag 18 september staat de reünie en een huldigingswedstrijd van oud-kampioenen op het programma. Zaterdagavond zal de jubileumreceptie gehouden worden met aansluitend een feestavond met depopulaire band Dageraad en DJ Ger Muijsers.

Op zondag 19 september kan de dag begonnen worden met Fruhshoppen op het sportpark. De zondagmiddag staat geheel in het teken van de speciale jeugdmiddag met zeer spectaculaire spellen. De muziek wordt deze dag verzorgd door Flamingo Music. Tevens zal deze dag de prijsuitreiking zijn van de Ballonnenwedstrijd & de Loterij.
Meer info: http://www.psv35.nl/index.php/75jaar